سرکتاب و معاینه روحانی

پیش بینی آینده با سرکتاب-سرکتاب انلاین برای شوهر

در این مطلب از سایت دعا ۱۲۱ قصد داریم تا نحوه پیش بینی آینده با سرکتاب را خدمت شما عزیزان توضیح دهیم. همچنین نحوه سرکتاب انلاین برای شوهر را توضیح خواهیم داد.

یکی از روش هایی که مردم به دنبال نجات از سردرگمی های خود هستند پیش بینی آینده با سرکتاب است. سر کتاب باز کردن یعنی اینکه با تفال به کتابی، به پیش بینی آینده بپردازیم.

استخاره در لغت به معناى «طلب خیر کردن» است، و در اصطلاح به معنای طلب خیر از خداوند در امور زندگی است. انسان هر کاری را که می خواهد انجام دهد از خداوند می خواهد تا در آن خیر باشد و آثار آن در زندگی دنیوی و اخروی و نیز مادی و معنوی آشکار شود.

سه بار سوره ی اخلاص (قل هو الله احد) را بخوانید

سپس سه مرتبه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستید

خدایا به کتاب تو تفأّل مى زنم (و استخاره مى کنم) و بر تو توکّل مى کنم، پس تو نیز از کتاب خود، آن چه در نهان غیب تو پنهان است، به من نشان بده.

در روایات از تفال زدن به قران نهی شده است لکن روش مرسوم بدین شکل است.

پیش بینی آینده با سرکتاب,سرکتاب انلاین برای شوهر

آنچه در این مطلب می خوانید

پیش بینی آینده با سرکتاب

این که بتوان به وسیله قرآن یا هر کتاب یا روشی از وضعیت آینده اطلاع حاصل کرد باید گفت که امری تقریبا غیر ممکن است و روش هایی که مرسوم است صرفا می تواند ما را به اینده امیدوار کند نه اینکه اطلاع دقیق از اینده و حوادث پیش رو بدهد. روش سرکتاب با حروف ابجد را قبلا توضیح دادیم که در ان طالع اشخاص را محاسبه می کردیم و به وسیله ویژگی های هر طالع به پیش بینی(نه پیش گویی) وضعیت افراد در اینده می پرداختیم. مثلا برخی طالع ها به طور معمول با یکدیگر سازگار نیستند به همین دلیل می توان پیش بینی کرد که در اینده با مشکل مواجه شوند. همچنین می توان به وسیله قرآن این کار را انجام داد لکن همانطور که گفتیم از تفال زدن به قرآن نهی شده است.

سرکتاب انلاین برای شوهر

در سرکتاب انلاین برای شوهر از برنامه هایی استفاده می شود که حروف ابجد و محاسبات در آن از قبل تعریف شده. اما شما می توانید به وسیله روش هایی که در صفحه مربوط به سرکتاب گفتیم طالع خود و همسرتان را محاسبه نمایید و از اینده رابطه اطلاع کسب کنید.

نوشته های مشابه

‫۶ دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر منوچهر فرزند نرگس ۳۶ سالمه و خانمم فرشته فرزند فریده ۳۲ سالشه. از ۲ سال پیش که خانمم باردار شد زایمان کرد تا الان که دخترمون ۱ سالش. این ۲ سال آخر هرکاری میکنیم جور درنمیاد. خانمم که الان ۲ سال خونه مادرش هربار که میگم بیا. هی بهونه میاره. هیچ قهر ناراحتی بینمون نیست.‌ یا دوساله میخوام خونه مو عوض کنم نمیشه. یا برام یه موقعیت کاری تو ایتالیا جورشد که اونم بهم خورد. انقد زیاد ازین موارد برام پیش اومده که خسته شدم. کمکم کنید

 2. سلام من مدتی هست به همسرم شک کردم و فکر کنم شکم بی مورد نیست و درست است میخواستم یه سرکتاب باز کنید ببینم واقعا همسرم داره خیانت میکنه بهم یا نه ؟اسمم میلاد مادرم هم شهناز .اسم خانمم منا اسم مادرش خدیجه هستش.

 3. سلام
  من یک ماه هست با شوهرم دعوام شده اومدم خونه پدرم
  حتی یکبار هم بهم زنگ نزده
  اصلا میخام بدونم براش مهم هستم یا نه؟
  چیکار کنم
  چرا دلش برام تنگ نمیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید