سرکتاب و معاینه روحانی

طالع بینی برج عقرب مردان/ویژگی های طالع عقرب

در این مطلب از دعا۱۲۱ قصد داریم تا به طالع بینی برج عقرب مردان بپردازیم. همانطور که پیش تر بیان کردیم هر یک از بروج دوازده گانه ویژگی هایی دارند و باعث بروز برخی خصلت ها در افراد می شوند. در ادامه بیش تر به این مطلب خواهیم پرداخت. همچنین می توانید نسبت به گرفتن سرکتاب ازدواج اقدام نمایید.

طالع بینی برج عقرب مردان

در طالع بینی برج عقرب مردان آمده است:

آن کسی که به طالع عقرب باشد مردی باشد بلند بالا و تند خوی و آتش مزاج ، هم ستاره حضرت یعقوب پیغمبر ص است و دروغگو را دشمن دارد و از دروغ متنفر است .

با هر کس وفا کند ، جفا بیند . نزد ملوک و سلاطین و بزرگان حرف زن باشد و سخنان او را قبول کنند . زراعت خاکی برای او نیکو باشد اگر دست به خاک زند جواهر گردد . حیوانات سم شکافته برای او بسیار خوش برکت باشد . از زنان و فرزندان نفع او میانه بود .

خانه مال او سنبله باشد ( یعنی در شهریور معامله کند بهتر است ) مال بسیار بدست او آید و تلف کند ولی به زودی دوباره بدست آورد . بیشتر بیماری او از درد دل و درد شکم باشد ، قولنج و باد خام گاه گاه او را عارض شود .

همچنین ببینید فال و طالع بینی متولد برج حمل,سرکتاب برای متولدین برج حمل
ستاره نحس در طالع دارد چون آن ستاره خارج شود کارش نیکو شود . هر کاری که شروع می کند به زودی بر می آید اما همیشه در فکر است و در کار خود فکر می کند که فردا چه خواهد شد دل خود را با خدای خود صاف کند و توکل بر خدا نماید و توسل به ائمه طاهرین ع بنماید .

صاحب این طالع را بسازد انگشتر عقیق یمنی ( یعنی برایش شانس میاورد ) . ماه نو را بر روی سبزه نگاه کند . آنچه از اول عمر سختی و صدمه دیده است ، بقیه را به خوبی و خوشی و خوشبختی بگذراند . خانه فرزندان او در ثور بود ( یعنی این ماه برایشان شانس میاورد اردیبهشت ) و روزی آنها فراخ بود و از حیوان سم گردی صدمه به او می رسد اما عاقبت به خیر است .

در سن سی سالگی خطر مرگ او را تهدید می کند چون از این بگذرد به عمر طبیعی برسد . صاحب این طالع چند سفر و زیارت نصیب دارد . هر گاه فرزندان او را صدمه برسد دعای حرز ابودجانه بگیرد تا از بلا ایمن گردد.

در این مطلب به بیان طالع بینی برج عقرب مردان پرداختیم ویژگی هایی که به طالع منتسب است را بررسی کردیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید