سرکتاب و معاینه روحانی

طالع بینی برج عقرب زنان/ویژگی این طالع در زنان

در این مطلب از دعا۱۲۱ قصد داریم به طالع بینی برج عقرب زنان بپردازیم. برج عقرب یکی از بروج ۱۲ گانه فلکی است که برخی ویژگی ها به کسانی که این طالع را دارند نسبت داده شده که بسته به مرد یا زن بودن شخص متفاوت خواهد بود. در ادامه به بیان این ویژگی ها در زنانی که این طالع را دارند خواهیم پرداخت.

طالع بینی برج عقرب زنان

در باب طالع بینی برج عقرب زنان چنین آمده است:

هر ان زنی که به طالع عقرب باشد زنی باشد بلند بالا و خوش رفتار و خوش کردار و راست گو که دروغگو را دشمن دارد . به سینه یا اعضا خالی یا نشانی دارد که نشانه دولت و اقبال باشد . هر قدر از عمر او بگذرد کارش بالا گیرد چون که در اول عمر رنج بسیار کشیده است .

کسی قدر او را نداند و غیبت و تهمت او را بسیار می گویند اما آسیب و ضرری به او نتوانند برسانند و بر او ظفر نیابند . یک نفر میانه بالا او را نصیحت می کند البته نصیحت او را قبول کند .

پدر و مادر او زودتر از او بمیرند و از خواهر و برادر و خویشان نفع میانه برد . مدتی است که سر رشته کار خود را گم کرده و در کارهای خود به فکر فرو رفته و سرگردان است اما عاقبت به خیر است .

در ادامه طالع بینی برج عقرب زنان چنین آمده است:

توکل را از دست ندهد تا زود به مراد دل برسد . گاه گاه مثل آتش افروخته گردد ولی زود فرو نشیند که بیشتر از فکر فاسد است و خیالات شیطانی . باید از نامحرمان خود را بپوشاند تا به غضب گرفتار نشود .

بی اجازه شوهر کاری نکند تا شوهر از او راضی باشد و خود را روسیاه دنیا و آخرت ننماید . ( هر زمان که شوهر کرد به این توصیه عمل کند ) . صاحب این طالع زنی باشد آتش مزاج و تندخو و گاه کفر می گوید باید ترک کند .

حرام برای او سازگار نباشد چون یک ریال از حرام بدست آورد هزار ریال از دست او برود . صاحب این طالع همیشه سر به گریبان دارد و آشفته حال و پریشان است انشاالله در همین روزها اصلاح میشود و مراد او حاصل خواهد شد

در سن دو سالگی خطر مرگ او را تهدید می کند چون از این بگذرد به عمر طبیعی برسد . بسازد صاحب این طالع را ماه شوال و روز دوشنبه و لباس سبز و آبی و انگشتر عقیق ( یعنی کاری را میخواهد شروع کند در این ماه یا این روز باشد برایش شانس میاورد و این لباس و این انگشتر هم برایش خوش یُمن است ) دعای جوشن کبیر با خود داشته باشد تا از بلا ایمن گردد.

در این مطلب به بیان طالع بینی برخ عقرب زنان پرداختیم. این ویژگی ها حالت غلبه را بیان می کنند یعنی با بررسی اکثر موارد این ویژگی ها در اشخاصی با این طالع دیده شده و البته امکان خلاف آن وجود دارد. همچنین می توانید برای مطالعه بیش تر مقاله سرکتاب ازدواج را بخوانید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید