سرکتاب و معاینه روحانی

طالع بینی برج حمل-سرکتاب برج حمل برای زنان و مردان

در این مطلب از سایت دعا۱۲۱ قصد داریم تا مطالبی را در رابطه با طالع بینی برج حمل خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. برج حمل نخستین برج یا خانه خورشید از میان بروج ۱۲ گانه است. این برج خط سیر خورشید در ماه فروردین به مدت ۳۰ روز و ۱۵ ساعت است. از این رو برج حمل در گاه‌ شماری خورشیدی نام دیگر فروردین ماه نیز می‌باشد. به مرد و زنی که طالع حمل دارد ویژگی هایی نسبت داده شده که در ادامه به بیان آن ها خواهیم پرداخت.

چه کسی طالع حمل دارد؟

برای طالع بینی برج حمل باید نام شخص و نام مادرش را به حساب ابجد کبیر بدست بیاوریم. سپس بر ۱۲ تقسیم کنیم. اگر باقی مانده تقسیم یک باشد طالع شخص حمل است. ویژگی های شخصیتی متفاوتی برای مرد و زنی که طالع حمل داشته باشند وجود دارد.

طالع بینی برج حمل زنان

طالع بینی برج حمل برای زنان به شرح ذیل است:

زنی است میانه بالا ( قد متوسط ) و ابرو کشیده و زیرک و عاقل و دانا که هم ستاره با حضرت خدیجه الکبری است و در هرخانه که قدم گذارد دولت و اقبال بر سر اهل خانه است و اولاد طاق ( یعنی فرد ” یکی یا سه تا یا پنج تا …)

در طالع دارد و از سه نفر آنها بهره مند شود و با شوهر مشفق و مهربان است و در امورات خانه داری بسیار ساعی و کاردان و عاقل است و زود خشم گیرد و زود فرو نشیند – یک زن در همسایگی او در مقام عداوت است ( این همسایه در طول زندگی فرد ظاهر میشود که ممکن است تا الان ظاهر شده باشد و یا در اینده ظاهر شود ) و نشانه ان زن کوتاه قد و ازرق چشم ( آبی ) و سفید چهره که در ظاهر با او در مقام دوستی است و در باطن در مقام دشمنی که بیم هلاک باشد ، از او حذر کند خود را به خداوند جل جلاله بسپارد .

صاحب این طالع در امورات خانه خود بسیار عاقل و دانا و زیرک است و در امورات زندگانی خود بیناست . دل خود را با خدا صاف کند و هرگز ناشکری نکند تا دست به هر کاری می زند زود اصلاح شود . در میان خویشان یک نفر او را نصیحت میکند و او خیال میکند که با او دشمنی دارد ، البته نصیحت او را قبول کند تا در صدمه نیفتد و هرگز محتاج نشود .

در امر دین داری خود برقرار باشد و کاهل نمازی نباید بکند و در امورات خانه داری و شوهر داری ثابت باشد و مراوده با مردم ناکس نکند تا هیچ وقت به بلای دنیا و اخرت مبتلا نشود و هرگاه اولاد او نشود یا نماند ، از سادات موسوی دعا بگیرد تا بماند و نذری هم کرده است باید ادا کند .

بسازد صاحب این طالع را رخت سبز و روز پنج شنبه ( یعنی لباس سبز رنگ برای او خوش یمن است و روزهای پنج شنبه برای او برکت دارد و اگر میخواهد کاری را شروع کند یا خواستگاری دارد روز پنج شنبه قرار بگذارد – دعای جوشن کبیر با خود دارد تا از بلیات محفوظ بماند .

طالع بینی برج حمل مردان و زنان

طالع بینی برج حمل مردان

طالع بینی برج حمل برای مردان به شرح ذیل است:

هر شخصی که به طالع حمل باشد ستاره مولای متقیان امیر مومنان حضرت علی علیه السلام است .

مردی است بلند قد و خوش خلق و خوش اقبال و در طرف راست صورت او خالی یا نشانی باشد که نشانه دولت و اقبال وخوشبختی است .

از کارهای ناشایسته خوشش نمی اید ، و دروغگو را دشمن میداند ، دروغ به او نمی سازد . باید از حرام بپرهیزد ، اگر یک شاهی از حرام به دست اورد ده برابر از مال او تلف شود . وقتی کاری ناشایسته می کند زود پشیمان میشود . زود خشم میگیرد و زود هم فرو می نشیند .

از چشم بد به او نقصان ( کمی و کاستی ) می رسد . دعای چشم زخم و حرز امام جواد علیه السلام با خود دارد تا از بلیات محفوظ ماند . خانه دولت او برج ثور است ( یعنی کارهای تجاری ، معاملاتی یا هر کار دیگری که برای او خوشی و سعادت به همراه میاورد را در برج ثور یعنی اردیبهشت انجام دهد ) .

خرید و فروش برای او نیکو است . هر چه تلف کند زود به دست او اید . نحوستی در کارش پیدا شده که انشا الله به زودی رفع شود . باید در نماز کاهلی نکند و در مسائل دینی خود بسیار دقیق شود و ساعی باشد . خانه بیماری او سنبله است ( یعنی در برج سنبله که شهریور است احتمال بیماری او بیشتر است حال چه بیماری زود گذر و چه بیماری سخت)

بیماری وی بیشتر از درد پهلو و کمر باشد ، در سن ۱۴ سالگی خطر مرگ او را تهدید میکند که اگر از ان بگذرد عمر او تا نود ۹۰ سال هم میتواند برسد . ماه نو را به روی قران نگاه کند ( یعنی اول ماه همینکه هلال ماه رو دید روی قران نگاه کند ) .

حیوان سُم شکافته از قبیل گاو و گوسفند در استانه خانه داشته باشد برای او مبارک است ( البته این در مورد خانه های خارج از شهر بیشتر عملی است ) .

به هر کس وفا کند جفا بیند ، از صدقه دادن به فقرا کوتاهی نکند تا از بلیات محفوظ ماند انشا الله تعالی .

در این مطلب به بیان طالع بینی برج حمل پرداختیم و ویژگی های شخصیتی مردان و زنانی که این طالع را دارند را بررسی کردیم. توجه داشته باشید این امورات به هیچ عنوان قطعی نبوده و بر اساس باوری است که به مرور زمان ایجاد شده و یک سری ویژگی ها را به برخی از اشخاص نسبت داده اند حال آنکه امکان اثبات خلاف آن نیز وجود دارد لکن معمولا در امور طالع بینی حالت غلبه بیان می شود. برای مطالعه بیش تر در این زمینه صفحه مربوط به سرکتاب طالع ابجدی را مطالعه بفرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید