سرکتاب و معاینه روحانی

بررسی طالع تفاهم زوجین-فال ازدواج با اسم دو طرف

در این مطلب از سایت دعا۱۲۱ قصد داریم تا نحوه بررسی طالع تفاهم زوجین را خدمت شما عزیزان توضیح دهیم. در ادامه نحوه گرفتن فال ازدواج با اسم دو طرف و جفت بودن ستاره را نیز توضیح خواهیم داد.

علل مختلفی ممکن است سبب بروز اختلاف بین زوجین شود لکن یکی از مواردی که شاید به آن توجه نشود تاثیر همسو نبودن طالع اشخاص با یکدیگر است. به وسیله حروف ابجد می توانیم به بررسی طالع تفاهم زوجین بپردازیم و طالع خود را از میان بروج ۱۲ گانه تشخصی دهیم و با توجه به ویژگی های شخصیتی که به به طور معمول برای صاحب هر کدام از طالع ها ذکر شده علت مشکل را متوجه شویم. البته این روش چندان دقیق نیست و ممکن است ریشه مشکل ما در مسائلی دیگر باشد.

 برای بررسی طالع تفاهم زوجین نخست باید طالع ایشان را محاسبه کنیم. برای بررسی طالع نام شخص را به همراه نام مادرش را به ابجد کبیر محاسبه می کنیم و بر ۱۲ تقسیم می کنیم باقی مانده عدد برج فلکی یا همان طالع فرد خواهد بود. همین محاسبه را برای طرف دیگر انجا می دهیم. بروج فلکی ۱۲ گانه و میزان سازگاری آن ها با یکدیگر به شرح ذیل هستند:

حمل و اسد بسیار با هم موافق هستند

حمل و ثور تقریبا متفرقند

حمل و سنبله با هم سازگارند

حمل و عقرب با هم دشمن هستند

ثور و سنبله با هم بسیار دوست هستند

ثور و میزان با هم دشمن هستند

ثور و عقرب با هم دوست هستند

جوزا و قوس و دلو با هم دوست هستند

جوزا و میزان دوست هستند

سرطان و عقرب با هم دوست هستند

اسد و قوس با هم بسیار دوست هستند

اسد و حوت با هم دوست هستند

سنبله و جدی با هم دوست هستند

سنبله و حوت هم با هم دوست هستند

فال ازدواج با اسم دو طرف

فال ازدواج با اسم دو طرف

برای گرفتن فال ازدواج با اسم دو طرف و تشخیص جفت بودن ستاره ایشان بدین طریق اقدام نمایید. این فال بر اساس حروف ابجد است همانطور که می دانید در علم ابجد هر عدد نماینده یک حرف است. برای گرفتن فال ازدواج به اسم دو طرف باید نام خود و نام مادرتان و نام طرف مقابل و مادرش را به ابجد کبیر محاسبه نمایید.

حال مجموع ابجد نام طرفین و مادرشان را بر ۵ تقسیم می کنیم تا به عددی تک رقمی برسیم. حاصل اگر یک سه یا پنج باشد ستاره جفت و احتمال به هم رسیدن زیاد است و مخالفتی نیست. اما اگر حاصل دو یا چهار باشد احتمال ازدواج کم است و حاصل اگر صفر باشد امکان رسیدن وجود دارد لکن با مخالفت اعضای خانواده مواجه خواهید شد و احتمال بحث و مشاجره زیاد است.

سخن آخر

در این مطلب به نحوه بررسی طالع تفاهم زوجین و فال ازدواج با اسم دو طرف و جفت بودن ستاره پرداختیم و روش محاسبه آن را بر اساس حروف ابجد بیان نمودیم که در صورت لزوم می توانید از این روش ها برای بررسی طالع خود استفاده نمایید. همچنین می توانید جهت مطالعه بیش تر و بررسی دقیق تر طالع, از سرکتاب استفاده نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید