دعای محبت مجرب

دعای محبت با قند و شکر جهت محبت و بیقراری معشوق

در این مطلب از سایت دعا ۱۲۱ قصد داریم تا چند دستور دعای محبت خوراندنی را خدمت شما عزیزان ارائه نماییم. شما با خواندن این مطلب با دعای محبت با قند و دعای محبت با شکر آشنا خواهید شد. ادعیه ای که در ادامه می آید را بر قند و شکر خوانده و به مطلوب بدهید ان شاءالله محبت بین شما زیاد می شود.

آنچه در این مطلب می خوانید

دعای محبت با قند (خوراندنی)

دعای محبت با قند ۱

یکی از بهترین ادعیه خوراکی برای ایجاد محبت ، دعای محبت با قند می باشد. این دعا را ۵ مرتبه به چند حبه قند بخوانید و به همراه چای به معشوق خود بخورانید. این دعا, ایجاد بیقراری شدید در معشوق می کند.

« إِنَّا جَعَلْنَا فِی أَعْنَاقِهِمْ أَغْلَالًا فَهِیَ إِلَى الْأَذْقَانِ فَهُمْ مُقْمَحُونَ وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ »

دعای محبت با قند ۲

دعای محبت با قند ذیل را بر مقداری قند خوانده و به همراه چای به مطلوب دهید. جهت محبت و جلب قلوب بسیار مفید است

(( یا َمعشَرَ الجِنِّ وَ اَلاِنسِ اِنَ استَطعتِمُ اَن تَنفَذوا مِن اَقطارِ السَمواتِ وَ الاَرضُ فَانفَذوا لا تَنفَذون اِلّا بِسُلطان. لسان فلان بن فلان علی حب فلان بن فلان ))

دعای محبت با شیرینی

سوره حمد را بر قند و سوره کوثر را بر نبات و سوره زلزال را بر شکر و سوره عادیات را بر انگبین و سوره توحید را بر گز انگبین و سوره والتین را بر خرما و سوره الم نشرح را بر کشمش بخوانید. و هرسوره ای که خوانده می شود بدمد و در نهایت همه این ها را با هم مخلوط کنید و به مطلوبتان بدهید تا بخورد. تاثیر فوق العاده ای در جلب محبت و بیقراری معشوق دارد.

دعای محبت با شکر

دعای محبت با شکر

دعای محبت با شکر ۱

اگر شوهر به زن محبت ندارد و یا توجه زیاد به همسر نمی کند آیات ذیل را بر قند و نبات یا شکر خوانده و بدمید و به همسرتان بدهید تا از آن قند و نبات و شکر بخورد یا این‌که این آیات شریفه را بر گلاب بخوانید و بدمید و سپس گلاب را به صورت بمالید. ان شاءالله شوهر مهربان و مطیع می‌گردد:

«إِنَّ أَصْحابَ الْجَنَّهِ الْیَوْمَ فی‏ شُغُلٍ فاکِهُون هُمْ وَ أَزْواجُهُمْ فی‏ ظِلالٍ عَلَى الْأَرائِکِ مُتَّکِؤُنَ لَهُمْ فیها فاکِهَهٌ وَ لَهُمْ ما یَدَّعُونَو»

دعای محبت با شکر ۲

بر ظرفی اب که در حال جوشیدن باشد مقداری شکر اضافه نموده و دعای ذیل را بر آن بخوانید

سپس با آن شربتی درست کنید و به مطلوب بدهید تا بخورد. به جای فلان نام معشوقتان را بگویید.

یا مقلب القلوب والأبصار إقلب قلب فلان بمحبتى انک على کل شی قدیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید