دعای محبت مجرب

بهترین دعای محبت فوری

یکی از روش های جلب محبت طرف مقابل استفاده از ادعیه و اذکار است. در این مطلب قصد داریم تا انواع دعای محبت فوری از جمله دعای محبت فوری خواندنی, دعای محبت فوری نوشتنی و دعای محبت فوری بین زن و شوهر را به همراه دستورات مجرب انجام ان خدمت شما ارائه کنیم. اگر محبوب شما نسبت به شما بی توجه است قطعا این ادعیه می تواند برای شما کارگشا باشد و محبت بین شما را افزایش دهد.

سرد شدن روابط عاطفی زوجین یکی از مهم ترین علل روی اوردن به دعای محبت است که اگر با خلوص نیت و توجه به شرایط استجابت دعا انجام شود قطعا نتایج مطلوبی برای شما رقم خواهد زد. البته استفاده از دعای محبت و اذکار ذیل برای جلب محبت هر شخصی مفید خواهد بود و روابط را به فضل خدا بهبود می بخشد و حب شما را در دل طرف قرار می دهد.

دعای محبت فوری نوشتنی

این دعا را بر کاغذ سفید بدون خط با گلاب و زعفران در ساعت سعد نوشته و زیر فرش قرار دهید :

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ إِلَّا الَّذِینَ یَصِلُونَ إِلَىٰ قَوْمٍ بَیْنَکُمْ وَبَیْنَهُمْ مِیثَاقٌ أَوْ جَاءُوکُمْ حَصِرَتْ صُدُورُهُمْ أَنْ یُقَاتِلُوکُمْ أَوْ یُقَاتِلُوا قَوْمَهُمْ ۚ وَلَوْ شَاءَ اللَّهُ لَسَلَّطَهُمْ عَلَیْکُمْ فَلَقَاتَلُوکُمْ ۚ فَإِنِ اعْتَزَلُوکُمْ فَلَمْ یُقَاتِلُوکُمْ وَأَلْقَوْا إِلَیْکُمُ السَّلَمَ فَمَا جَعَلَ اللَّهُ لَکُمْ عَلَیْهِمْ سَبِیلًا »

قبل اینکه دعای محبت فوری نوشتنی فوق را استفاده کنید حتما نیت کنید که محبت چه کسی مقصود شماست.

دعای محبت فوری خواندنی,دعای محبت فوری بین زن و شوهر

دعای محبت فوری خواندنی

این دعا را هر بار که معشوق را می بینید خوانده و به سوی او بدمید و اگر او از شما دور است به سمت مکان حضورش بدمید :

« یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ شَدُّ حُبًّا لِّلّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ کَحُبِّ اللّهِ یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ یُحِبُّونَهُمْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ حِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ فلان بن فلان علی حب فلان بنت فلان »

به جای فلان و فلان اسم خودتان و مادرتان و اسم طرف و مادرش را بگویید. این دعای محبت فوری خواندنی جهت ایجاد محبت بین دو نفر تاثیر فوق العاده دارد.

همچنین خواندن این دعا در روز یکشنبه بدین ترتیب می تواند سبب جلب محبت شود. دعای محبت فوری خواندنی ذیل را بر خرما یا شرینی بخوانید و به شخص مطلوب بدهید تا بخورد:

فَسُبْحَانَ الَّذِی بِیَدِهِ مَلَکُوتُ کُلِّ شَیْءٍ وَإِلَیْهِ تُرْجَعُونَ * و لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

دعای محبت فوری بین زن و شوهر

اگر می خواهید که قلب همسرتان را در تسخیر خود دربیاورید به نحوی که تمام توجهش به شما باشد این دعا را بر میوه یا شیرینی یا نبات یا قند بخوانید و به همسرتان بدهید تا بخورد:

تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السُّورَه بِالاُلفَه و المَحَبَّه بَینَ فلان بن فلان و فلانه بنت فلانه بحق هَهْطُوبْ هَهْطُوب لُهوبْ اَجِب یا صَمْتُون ذُوبَهاء و جَمال تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السّورَهِ الشَّریفَه بِالمَحبَّه الدّائِمَه وَالوِداد بین فلان بن فلانه و فلانه بنت فلانه بِحَقِّ هذهِ السُّورَهِ عَلَیکُم و طاعَتَها لَدَیْکُم

و نیز بخوانید:

« إِنَّ أَصْحابَ الْجَنَّهِ الْیَوْمَ فی‏ شُغُلٍ فاکِهُون هُمْ وَ أَزْواجُهُمْ فی‏ ظِلالٍ عَلَى الْأَرائِکِ مُتَّکِؤُنَ لَهُمْ فیها فاکِهَهٌ وَ لَهُمْ ما یَدَّعُونَ»

دعای محبت فوری بین زن و شوهر فوق را با نیت جلب محبت همسر خود بخوانید و حتما به جای فلان و فلان اسم طرفین و مادرشان ذکر شود.ان شاءالله محبت زیاد خواهد شد.

در این مطلب به دعای محبت فوری ,دعای محبت فوری بین زن و شوهر,دعای محبت فوری خواندنی و دعای محبت فوری نوشتنی پرداختیم و بهترین ادعیه را جهت جلب محبت طرف مقابل, خدمت شما عزیزان ارئه نمودیم.توجه به ساعات سعد و نحس و نیز ایام قمر در عقرب و هچنین دیگر شرایط دعا می تواند تاثیر دعا را چند برابر کند و ما را سریع تر به مقصود برساند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید