دعای زبان بند مجرب

دعای زبان بند قوی با نمک-سوره کوثر برای زبان بند

در این مطلب از سایت دعا ۱۲۱ قصد داریم چند دعای زبان بند بسیار قوی از جمله دعای زبان بند قوی با نمک و سوره کوثر برای زبان بند را خدمت شما عزیزان ارائه نماییم.

دعای زبان بند قوی با نمک و آیه الکرسی

برای بستن زبان هر شخصی و مطیع کردن او دستور ذیل را اجرا نمایید. این دعا به دعای زبان بند قوی با نمک شهرت دارد :

به نیت بستن زبان شخص مورد نظر هزار صلوات و صد الله اکبر بعد از نماز صبح خوانده سپس هفت مرتبه ایه الکرسی بخوانید و بر مقداری نمک بدمید. سپس نمک را به شخصی که می خواهید مطیع شما باشد بدهید تا بخورد(مثلا در غذایش بریزید یا در نمکدان)

این دعا را می تواند برای مطیع کردن همسر و یا هر شخص دیگر بخوانید و نیز در بستن زبان حسودان و کسانی که غیبت می کنند کاربرد دارد.

سوره کوثر برای زبان بند

سوره کوثر خواص فراوان دارد که بیان همه آن ها در این مختصر نمیگنجد لکن یکی از خواص این سوره مبارکه بستن زبان غیبت کنندگان و یاوه گویان است. برای بستن زبان هر کسی می توانید از دستور ذیل استفاده نمایید:

پیش از آنکه به نزد طرف بروید به نیت بستن زبان طرف و مطیع نمودن او ۷ مرتبه سوره کوثر را قرائت نمایید سپس به نزد طرف بروید ان شاءالله با شما مخالفتی نخواهد کرد و سخن شما را می پذیرد.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١﴾

ما تو را [چشمه] کوثر دادیم (۱)

فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿٢﴾

پس براى پروردگارت نماز گزار و قربانى کن (۲)

إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ ﴿٣﴾

دشمنت‏ خود بى‏ تبار خواهد بود (۳)

دعای زبان بند قوی با نمک و سوره کوثر برای زبان بند دو مورد از ساده ترین و در عین حال تاثیرگذار ترین دستورات زبان بند هستند که می توانید در صورت نیاز برای رسیدن به مقصود از آن ها استفاده نمایید.

نوشته های مشابه

‫۴ دیدگاه ها

  1. یک دعا برای هم احضاروهم خیلی لجبازی مخوام مطیع من بشه وهم احضاربه خستم کرده پس امروزفردا مکنه معشوقم

  2. بادرود بیکران، واقعا ااصلا و ابدا فالگیـــــــر، دعـــــانویس و غیره که خودرا بدروغ عالم به علوم غریبــه میدانند ندیدم خود یا فرزندانشان زندگی مرفع متوسط به بالا داشته باشتند و این مسأله باعث بی اعتمادی و ضعف اعتقادی نسبت به ادعیه های مختلف میگردد

  3. ادعیه و اذکار و دستورات متعددی وجود دارد که برخی مستند و برخی غیر مستند است و رجوع به دعانویس به هیچ عنوان توصیه نمیشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید