دعای زبان بند مجرب

دستورالعمل دعای زبان بند با خاک قبرستان

در این مطلب از سایت دعا۱۲۱ قصد داریم تا دعای زبان بند با خاک قبرستان و دعای زبان بند با سوره یس را خدمت شما عزیزان ارائه نماییم. هدف از این چند دعای زبان بند بستن زبان بدگویان و دفع شر دشمنان و حسودان است.

دعای زبان با خاک قبرستان

در کتاب مجربات ابن سینا یک دعای زبان بند با خاک قبرستان ارائه شده است که برای بستن زبان کسانی که پشت سرتان بدگویی می کنند و نیز دفع نیش و کنایه دیگران مفید است. نحوه انجام این دستورالعمل به شرح ذیل است:

انجام این دعای زبان بند با خاک قبرستان باید در روز چهارشنبه باشد بدین نحوه که به قبرستان رفته و از دوازده گور کهنه هر کدام به مقدار یک مشت خاک بردارید. خاک ها در ظرفی ریخته و با آب مخلوط کنید و برآن هفت مرتبه آیت الکرسی بخوانید و هر بار که به عبارت «یشفع عنده» می رسید بین دو عین نام شخص یا اشخاصی که قصد دارید زبانشان بسته شود بیاورید و ادامه سوره را بخوانید. بعد از هر بار قرائت آیت الکرسی بر گل فوت کنید در نهایت گل را دیواری بمالید.

توجه به نماز اول وقت و پرهیز از محرمات سبب تسریع در نتیجه گیری است.

دعای زبان با خاک قبرستان,دعای زبان بند با سوره یس

دعای زبان بند با سوره یس

سوره یاسین یا یس سی و ششمین سوره قرآن است و خواص بی شماری برای سوره یس ذکر شده که یکی از این خواص بستن زبان افراد حسود و کسانی است که از روی دشمنی بدگویی می کنند. یکی از آیاتی که خاصیت زبان بند دارد آیه ۶۵ سوره یس می باشد که این آیه را در موارد لزوم برای بستن زبان طرف مقابل می توانید بخوانید یا آن را نوشته و به همراه داشته باشید:

اَلیَوم نَختِمُ عَلی اَفواهِهِم وَ تُکَلِمُنا اَیدیَهُم وَ تَشهَدُ اَرجُلُهُم بِما کانوا یَکسِبون

امروز بر دهان آن کافران مهر خموشی نهیم و دستهایشان با ما سخن گوید و پاهایشان به آنچه می‌کردند گواهی دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید