بخت گشایی مجرب

مجموعه دعای بخت گشایی زنان مطلقه

در این مطلب از سایت دعا ۱۲۱ قصد داریم تا چند دعای بخت گشایی بسیار مجرب از جمله دعای بخت گشایی زنان مطلقه و بخت گشایی در خزائن الاسرار را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

مقصود از گشایش بخت برای دختران و زنان با توجه به این موضوع که معمولا مردان از زنان خواستگاری به عمل می اورند پیدا شدن خواستگار مناسب با شرایط شخص است. هدف از این ادعیه بخت گشایی ارائه نسخه ای معنوی از آیات و اذکار است تا به وسیله آن از خداوند طلب حاجت کنید و ان شاءالله به مقصود برسید.

دعای بخت گشایی زنان مطلقه و خوشبخت شدن

جهت انجام دعای بخت گشایی زنان مطلقه قبل از نماز صبح غسل کنید سپس نماز صبح را اقامه کنید و بعد از نماز آیه ۲۳۲ سوره بقره را بر یک ظرف آب بخوانید. سپس:

مقداری از آب را بنوشید

با مقداری دیگر صورت خود را بشویید

مقدار اندکی از آن را با گلاب و زعفران مخلوط کرده و آیه ذیل را در دو نسخه بنویسید و یکی را به همراه داشته و دیگری را در منزل نگه داری کنید. آیه شریفه این است:

{وَ إِذا طَلَّقْتُمُ النِّساءَ فَبَلَغْنَ أَجَلَهُنَّ فَلا تَعْضُلُوهُنَّ أَنْ یَنْکِحْنَ أَزْواجَهُنَّ إِذا تَراضَوْا بَیْنَهُمْ بِالْمَعْرُوفِ ذلِکَ یُوعَظُ بِهِ مَنْ کانَ مِنْکُمْ یُؤْمِنُ بِاللَّهِ وَ الْیَوْمِ الْآخِرِ ذلِکُمْ أَزْکى‏ لَکُمْ وَ أَطْهَرُ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُون}َ

در پایان این عمل ذکر یا لطیف را هزار مرتبه و در روزهای دیگر بعد از هزنماز ۱۲۹ مرتبه قرایت نمایید. به کمک این دعای بخت گشایی زنان مطلقه, گشایش در بخت حاصل و امر ازدواج آسان می گردد.

دستور بخت گشایی بیوه زنان

دستور بخت گشایی ذیل برای زنان بیوه و دختران دم بخت مناسب است. به نیت بخت گشایی دو رکعت نماز حاجت بخوانید و بعد از نماز صد مرتبه ذکر یا لطیف بگویید. روز جمعه صبح آیه شریفه ذیل را بر کاغذ بدون خط با گلاب و زعفران نوشته و در آب حل کنید و بنوشید:

« وَاضْرِبْ لَهُمْ مَثَلا اَصْحابَ الْقَرْیَهِ اِذْ جائَهَا الْمُرْسَلوُنْ »

بخت گشایی در خزائن الاسرار

دستورالعمل بخت گشایی در خزائن الاسرار

چند دستور بخت گشایی در خزائن الاسرار آمده که به ترتیب آن را ذکر می کنیم. ان شاءالله که مقصود حاصل گردد.

دستور العمل ۱:

سوره ی جن را با گلاب وزعفران نوشته در آب حل کنید و موقع خروج از حمام با آن آب غسل کنید.

دستورالعمل ۲:

از امام صادق (ع) پرسیدند تمام خواستگاری های دخترم به هم مبخورد چه کنم؟ایشان فرمودند سوره ی احزاب را بنویسد داخل ظرف در بسته گذاشته ودر مکان بلندی داخل اتاق بگذارد (مثل کمد یا هر بلندی دیگری) و او چنین کرد و ازدواج کرد.

دستورالعمل ۳:

هر کس ۴۵ بار حرف (ص) را در شب جمعه در کاسه ی چینی به مشک و زعفران بنویسد و در حین نوشتن ذکر

(یا قاهِرُ یا قَدیم )

بگوید و آن را در آب حل کند و بنوشد بختش گشوده گردد.

(خزائن الاسرار/ ص ۱۴۶)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید