بخت گشایی مجرب

دعای بخت گشایی شیخ نخودکی اصفهانی-ختم صلوات برای بخت گشایی

در این مطلب از سایت دعا۱۲۱ قصد داریم تا دعای بخت گشایی شیخ نخودکی اصفهانی و ختم صلوات برای بخت گشایی را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. حسن‌علی اصفهانی از صوفیان بزرگ شیعه است که در سال‌های پایانی عمر خود، در روستایی به نام نخودک در نزدیکی مشهد سکونت داشت و به همین دلیل نیز به حسن‌علی نخودکی مشهور بود. ایشان دستورات بسیار مفیدی برای براورده شدن حاجات و رفع گرفتاری ها دارند که در ذیل به یکی از دستورات ایشان برای بخت گشایی اشاره می کنیم.

 ختم و دعای بخت گشایی شیخ نخودکی اصفهانی

یکی از مجرب ترین ادعیه برای گشایش بخت و ازدواج دعای بخت گشایی شیخ نخودکی است که برای رفع موانع ازدواج اشخاصی که با مشکل مواجه هستند توصیه شده است.

به نیت گشایش در امر ازدواج نذر کنید که به مدت هفت چهارشنبه هر روز یک مرتبه سوره یاسین بخوانید و تا ۶ چهارشنبه این کار را تکرار کنید ولی ختم چهارشنبه هفتم را زمانی اجرا کنید که به مقصودتان برسید.

روزهای چهارشنبه یا در تمامی ایام تا پایان ختم بسته به توانایی خودتان دستورات ذیل را اجرا نمایید:

روزی یک مرتبه سوره حمد و یازده مرتبه سوره توحید قرائت شود.

هر روز مبلغ ۱۱۰ یا۱۱۰۰ تومان کنار بگذارید تا در پایان ختم به به عنوان صدقه به مستحق بدهید.

دعای بخت گشایی شیخ نخودکی,ختم ۱۴۰۰۰ صلوات برای بخت گشایی

ختم صلوات برای بخت گشایی

این ختم صلوات برای بخت گشایی و نیز برای گشایش در هر امری و رفع هر مشکلی مفید است و نحوه انجام آن بدین شکل است که باید ۱۴۰۰۰ صلوات بفرستید و هر ۱۰۰۰ صلوات را به یکی از ۱۴ معصومین تقدیم کنید و در پایان از خداوند طلب حاجت کنید. ان شاءالله به مقصود خواهید رسید.

در این مطلب به بیان ختم ۱۴۰۰۰ صلوات برای بخت گشایی و نیز دعای بخت گشایی شیخ نخودکی پرداختیم که دو مورد بهترین دستورات برای تسهیل امر ازدواج هستند که می توانید در جهت رفع مشکل خود از آن ها استفاده نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید