بخت گشایی مجرب

دعای بخت گشایی با خرما-بخت گشایی دختر مجرد

در این مطلب از سایت دعا ۱۲۱ قصد داریم تا چند دعای بخت گشایی قدرتمند خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. شما با خواندن این مطلب با دستور بخت گشایی با خرما و بخت گشایی دختر مجرد آشنا خواهید شد.

ازدواج به موقع می تواند سرچشمه برکات در زندگی انسان باشد و سبب تعالی شخصیت فرد شود همانطور که تاخیر در امر ازدواج می تواند سبب گمراهی و فساد باشد, چه بسا انسان را نسبت به تعالیم دین بدبین کند. وظیفه والدین است که موجبات ازدواج فرزندان را فراهم کنند و از مخالفت های بی جا بپرهیزند. حال اگر با وجود تمام شرایط و عدم مخالفت والدین همچنان در امر ازدواجمان گره باشد چه کنیم؟ برای رفع این مشکل چند دعای مجرب جهش گشایش بخت و ازدواج ارائه خواهیم کرد.

خواندن سوره یاسین روی خرما برای بخت گشایی

جهت بخت گشایی با خرما بر ۷ عدد خرما سوره یاسین را بدین شکل بخوانید:

در این سوره کلمه مبین ۷ مرتبه تکرار شده است. از ابتدای سوره شروع کنید تا به مبین اول برسید و یک خرما کنار بگذارید. سپس از اول شروع کنید و این بار در مبین دوم توقف کنید و یک خرما کنار بگذارید. دوباره از اول شروع کنید و این بار در مبین سوم توقف کنید و یک خرما کنار بگذارید و به همین ترتیب تا اخرین مبین بخوانید وسوره را تمام کنید, بعد از پایان سوره از خداوند طلب گشایش بخت کنید و خرماها را بخورید.

دعای گشایش بخت و ازدواج با خرما

جهت بخت گشایی دختر مجرد, سن دختر را در عدد ۱۲ ضرب کنید و معادل حاصل ضرب, خرما تهیه کنید و بر آنها سوره های یاسین, نصر و فتح بخوانید. سپس این خرما ها بین مردم خیرات کنید. تاثیر این بخت گشایی با خرما جهت رفع مشکل بستگی بخت, فوق العاده است.

بخت گشایی دختر مجرد

بخت گشایی با خرما

به نیت گشایش بخت و پیدا شدن خواستگار مناسب هر روز بر دو عدد خرما دعای ذیل را بخوانید و آن را بخورید:

(لا اله الا الله والله اکبر أسالک اللهم بعد أربعین ورحمتک ان تتفضل على فلانه بنت فلانه ببعل مبارک فإنها بیدک ولا یملکها غیرک یا ذو الفضل العظیم والوجه الکریم والإحسان القدیم وصلى الله على محمد واله الطیبین الطاهرین ).

به جای فلانه بنت فلانه نام خودتان و نام مادرتان را بگویید. این دستور بخت گشایی با خرما, ساده و بسیار تاثیرگذار است.

 

 دعای بخت گشایی دختر مجرد

به نیت بخت گشایی و تسریع در امر ازدواج آیات ذیل را به مدت ۴۰ روز بخوانید:

إِنَّ الَّذِینَ یَتْلُونَ کِتَابَ اللَّهِ وَأَقَامُوا الصَّلَاهَ وَأَنفَقُوا مِمَّا رَزَقْنَاهُمْ سِرًّا وَعَلَانِیَهً یَرْجُونَ تِجَارَهً لَّن تَبُورَ

إِنَّ اللَّهَ یُمْسِکُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ أَنْ تَزُولَا ۚ وَلَئِنْ زَالَتَا إِنْ أَمْسَکَهُمَا مِنْ أَحَدٍ مِنْ بَعْدِهِ ۚ إِنَّهُ کَانَ حَلِیمًا غَفُورًا

این دعای بخت گشایی دختر مجرد را حتما تا پایان ۴۰ روز ادامه دهید. قطعا نتایج فوق العاده ای خواهید دید.

همچنین آیه زیر را بعد از نماز صبح روز جمعه با گلاب و زعفران روی کاغذ بنویسید و کاغذ را درون آب گذاشته و به مدت سه روز قبل از آنکه چیزی بخورید مقداری از آب را بنوشید. این عمل برای بخت گشایی دختر مجرد مفید خواهد بود:

وَاضْرِبْ لَهُمْ مَثَلا اَصْحابَ الْقَرْیَهِ اِذْ جائَهَا الْمُرْسَلوُن

در این مطلب چند دعای بخت گشایی قدرتمند از جمله دعای بخت گشایی با خرما و دعای بخت گشایی دختر مجرد را خدمت شما عزیزان ارائه نمودیم. امیدواریم به کمک این ادعیه مجرب بتوانید موانع ازدواج را رفع و همسر مناسب خود را پیدا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید