باطل السحر و دعای چشم زخم مجرب

۳ دعای چشم زخم روی تخمه مرغ بسیار مجرب

در این مطلب از سایت دعا۱۲۱ قصد داریم تا در مورد دعای چشم زخم روی تخمه مرغ مطالبی را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. شما با خواندن این مطلب با روش دفع چشم زخم به وسیله اوراد و اذکاری که روی تخم مرغ نوشته و برخی نیز خوانده شود آشنا خواهید شد.

چشم زخم و تاثیرات سوء آن بر زندگی ما امری غیر قابل انکار است. در اطراف همه ما اشخاص حسود وجود دارند که تاب دیدن موفقیت دیگران را ندارند و به جای تلاش برای موفقیت, به دنبال ضربه زدن به بقیه هستند. چشم و نظر بد این افراد می تواند بر روی زندگی ما تاثیر منفی بگذارد و ما را دچار مشکلات عدیده کند به همین دلیل دستورات متعددی جهت دفع این مشکل آمده یکی از این دستورات دعای چشم زخم روی تخمه مرغ است که چند روش برای آن ذکر شده که همه آن ها را بیان می کنیم.

دعای چشم زخم روی تخمه مرغ

برای انجام دعای چشم زخم تخم مرغ این دستور رانجام دهید بدین شکل که شخصی که چشم خورده باید بایستد و شما یک عدد تخم مرغ را در دست گرفته و ابتدا به سر او بمالید و سوره توحید را بخوانید و سپس بر شانه راست بمالید و سوره توحید بخوانید و سپس بر شانه چپ همین اقدام را انجام دهید. دوباره تخم مرغ را به سر شخص چشم خورده بمالید و این دعا را بخوانید :

بسم اللهِ الَّذی لایَضُرُّ مَعَ اِسمِهِ شَیءٌ فی الارضِ و لا فی السَّماء و هُوَ السَّمیع العَلیم

همین دستور دعای چشم زخم روی تخم مرغ را بر شانه راست و چپ شخص اجرا کنید و دعای فوق را بخوانید.

حال تخم مرغ را در دست راست شخص بگذارید تا شخص ان را فوت کند سپس ۷مرتبه بگویید ( یا الله یا رب یا حفیظ یا مانع ) و بعد دوباره شخص تخم مرغ را فوت کند. ظرف آبی بین پاهای شخص بگذارید و تخم مرغ را درون ظرف بزنید تا بشکند. محتویات ظرف را دور بریزید.

دعای چشم زخم روی تخمه مرغ,دعای چشم زخم تخم مرغ

دعای چشم زخم روی تخم مرغ بسیار مجرب

به جهت جلوگیری از چشم زخم این دعای چشم زخم روی تخم مرغ را بر تخم مرغ بنویسید:

 (جاعت ) (جیعت ) (فجیعت ) (فجعجعت) ( انفجعت ) (انفجلقت)

سپس تخم مرغ را در میان دوپای شخص به زمین برنید تا بشکند و اگر برای دفع چشم زخم از حیوانات است در میان دو چشم حیوان شکسته شود و این دعا را همزمان بخوانید:

« بسم اللّه و باللّه و على اسم اللّه و اسم العین. »

این دعای چشم زخم روی تخمه مرغ در کتاب گنج های معنوی آمده است.

بهترین دعای چشم زخم تخم مرغ

برای اینکه بفهمید چه کسی شما را چشم زده و نیز برای دفع چشم زخم او از دعای چشم زخم تخم مرغ استفاده می کنیم که بدین طریق است. دو عدد سکه در دست بگیرید و تخم مرغ را بین ان ها بگذارید بدون انکه فشار دهید. حال نام تمام کسانی که احتمال می دهد شما را چشم زده باشند را نوشته و نام هر کدام را بلند بخوانید و یک نقطه روی تخم مرغ بگذارید به نام هر کس که بشکند او شما را چشم زده است. که اگر قدیمی باشد تخم مرغ ترک برمی دارد و اگر جدید باشد تخم مرغ می شکند. سکه ها را همراه با مبلغی صدقه دهید و پوست تخم مرغ را با اسفند دود کنید.

در این مطلب چند دعای چشم زخم روی تخمه مرغ را خدمت شما عزیران ارائه کردیم که هرگاه  احتمال دادید که کسی شما را چشم زده می توانید از آن استفاده نمایید. برای مطالعه بیش تر می توانید مطلب دعای چشم زخم و باطل السحر را مشاهده نمایید.

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

  1. سلام . اینکه چشم زخم وجود داره درست . اما اینکه چشم زخم یا چشم نظر رو با تخم مرغ رفع بشه اصلا سند روایی یا حدیث وجود نداره . ۲۳ سال پیش کتابی راجع به چشم زخم و جادو در کشورها میخوندم . در اون کتاب تصریح شده بوددر قدیم ایام بر اثر مهاجرت تعدادی ازبومیان آفریقایی به بندر عباس سنت و روش تخم مرغ شکستن از آفریقا به ایران منتقل شد . با دعاها و حرزهای منسوب به ائمه اطهار میتوان رفع چشم نظر کرد . تخم مرغ شکستن جز اینکه اسراف و بهتان و غیبت شود چیز دیگری نیست.

  2. هر کاری برای چشم زخم است‌ انجام دهید اگر کسی دچارش بشه خلاصی از آن غیر ممکن است وضع زندگی من خوب بود مهاجرت کردم و بعد از چند سال آواره شدم و ۵سال در خیابان داخل ماشین زندگی میکنم هر کاری میکنم حتی پول برگشت هم تهیه نمیشه و همیشه دستم خالیه فقط بگم بر چشم بد لعنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید