باطل السحر و دعای چشم زخم مجرب

غسل باطل السحر قوی با سوره توحید

در این مطلب از سایت دعا۱۲۱ قصد داریم تا دستور غسل باطل السحر قوی را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. شما با خواندن این مطلب با غسل باطل السحر الرحمن نیز آشنا خواهید شد که یکی از دستورات ساده و بسیار موثر در دفع سحر و جادوست. همچنین دعای باطل السحر نیز می تواند مفید واقع شود.

به وسیله غسل باطل السحر قوی هر گونه موکل یا اجنه یا همزادی که برای شما ایجاد مزاحمت می کند از شما دور خواهد شد و اثر هر گونه دعا یا طلسم که ممکن است علیه شما انجام شده باشد خنثی می گردد و شاهد از بین رفتن کلیه نیروهای منفی خواهید بود. جهت شفای بیمار, بخت گشایی دختران و گشایش در رزق و دفع همزاد و… این غسل می تواند اثرات فوق العاده ای داشته باشد.

غسل باطل السحر قوی سوره توحید

 برمقداری اندک نمک (به اندازه یک قاشق چای خوری) این آیات را بخوانید و با مقداری گلاب مخلوط کنید:

یک مرتبه حمد

۱۱۰ مرتبه سوره توحید

۷ مرتبه آیه الکرسی

به حمام رفته و اگر غسل واجبی دارید ابتدا آن را انجام دهید و اگر ندارید یک غسل به نیت غسل سوره توحید به طریق ذیل انجام دهید ابتدا سر و گردن را بشویید و سپس سمت راست و بعد سمت چپ البته می توانید به صورت ارتماسی این غسل را انجام دهید که یک باره در آب فرو روید.

در ادامه غسل باطل السحر قوی, ظرف گلاب را برداشته و با آن غسل کنید ابتدا سر و گردن و سپس سمت راست و بعد سمت چپ را آغشته به گلاب کنید در این حالت لازم نیست که مانند غسل کل بدن را بشویید بلکه رسیدن رطوبت کفایت میکند. اگر چیزی اضافه آمد مقداری را بنوشید و مقداری را روی سر و شانه راست و چپ بریزید.

بعد از این مراحل بدون اینکه دوباره زیر دوش بروید خود را خشک کرده و از حمام خارج شوید.

غسل باطل السحر قوی,غسل باطل السحر الرحمن

غسل باطل السحر الرحمن

 جهت درمان شخص مصروع یا جن زده و نیز دفع هر گونه سحر و جادو, به نیت غسل باطل السحر الرحمن, آیه ۷۰ سوره الرحمن را بر ظرفی آب بخوانید و با آن یک مرتبه غسل ترتیبی انجام دهید.

یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنْسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَنْ تَنْفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانْفُذُوا ۚ لَا تَنْفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ

ای گروه جنّ و انس، اگر می‌توانید از اطراف آسمانها و زمین (و از قبضه قدرت الهی) بیرون شوید، بیرون شوید (ولی این خیال محالی است زیرا) هرگز خارج از ملک و سلطنت خدا نتوانید شد.

توجه داشته باشید چون بر آب آیات قران را خوانده اید ظرفی زیر پای خود گذاشته تا آب اضافی به فاضلاب وارد نشود و آن آب را در پای درخت بریزید و اگر خانه ای تحت تاثیر اجنه یا نیروهای منفی است آب را چهار گوشه خانه بریزید.

در این مطلب نحوه انجام غسل باطل السحر قوی سوره توحید و غسل باطل السحر الرحمن را خدمت شما عزیزان توضیح دادیم که در صورتی که علائمی از سحر و جادو در زندگی خود مشاهده نمودید می توانید از این روش ها برای دفع آن استفاده نمایید.

نوشته های مشابه

‫۵ دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر
  باتشکر از مطالب بسیار خوبتون

  یه سوال داشتم انجام دادن
  دعای باطل السحر توحید وقت و ساعت داره

 2. سلام ببخشید ی سوال داشتم.
  غسل الرحمن نیتشو چی باید بگیم؟
  و اینکه ایه رو یکبار روی اب بخونیم؟

 3. سلام،این سوره الرحمن ایه ٧٠ نیست (ایه ٣٣)و باید (٧٧)بار بخونید به ظرف آب و (ها)کنید به اب بعد غسل کنید (ابی که ریخته میشه از این ظرف غسل میکنید در حد یک قطرهم که شده به همه لباسا زده بشه اگه اضافه موند بریزید پای گل)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید