باطل السحر و دعای چشم زخم مجرب

دعای باطل السحر مصباح کفعمی با تاثیر فوق العاده

در این مطلب از وب سایت دعا۱۲۱ قصد داریم یک دعای باطل السحر قوی را خدمت شما عزیزان ارائه نماییم. این دعا که به دعای باطل السحر مصباح کفعمی مشهور است یکی از دعاهای معتبری است که برای در امان ماندن از آسیب های ناشی از سحر و جادو چشم زخم توصیه شده است.

کتاب مصباح کفعمی اثر مرحوم شیخ تقی الدین، ابراهیم بن علی عاملی کفعمی است که نسب وی به حارث همدانی، صحابی حضرت علی(ع) می‌رسد. کفعمی نیز در پایان این کتاب خود را حارثی معرفی کرده است که اشاره به این نسب دارد. کتاب مصباح کفعمی که نام دیگر آن جنّه الامان الواقیه و جنه الایمان الباقیه می‌باشد، معروف‌ترین اثر کفعمی عاملی است. این کتاب در بین کتابهایی که درباره «ادعیه و زیارات» نوشته شده، بی‌نظیر است. علامه شیخ کفعمی در مورد ارزش و اعتبار این کتاب می‌گوید: «من این اثر را از کتابهای مورد اعتماد جمع‌آوری کرده‌ام که باید به ریسمان محکم آنها چنگ زده شود و آن را به گونه‌ای تنظیم نموده‌ام که خواننده را به بالاترین درجات وصول به حضرت حق برساند.»

متن دعای باطل السحر مصباح کفعمی

مرحوم علامه کفعمی دعایی به عنوان حدیث قدسی نقل کرده است که خداوند به حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمود: «کسی که دوست دارد از سحر در امان باشد، بگوید:

«اللَّهُمَّ رَبَّ مُوسَی وَ خَاصَّهُ بِکَلَامِهِ وَ هَازِمَ مَنْ کَادَهُ بِسِحْرِهِ بِعَصَاهُ وَ مُعِیدَهَا بَعْدَ الْعَوْدِ ثُعْبَاناً وَ مُلَقِّفَهَا إِفْکَ أَهْلِ الْإِفْکِ وَ مُفْسِدَ عَمَلِ السَّاحِرِینَ وَ مُبْطِلَ کَیْدِ أَهْلِ الْفَسَادِ مَنْ کَادَنِی بِسِحْرٍ أَوْ بِضُرٍّ عَامِداً أَوْ غَیْرَ عَامِدٍ أَعْلَمُهُ أَوْ لَا أَعْلَمُهُ وَ أَخَافُهُ أَوْ لَا أَخَافُهُ فَاقْطَعْ مِنْ أَسْبَابِ السَّمَاوَاتِ عَمَلَهُ حَتَّی تُرْجِعَهُ عَنِّی غَیْرَ نَافِذٍ وَ لَا ضَارٍّ لِی وَ لَا شَامِتٍ بِی إِنِّی أَدْرَأُ بِعَظَمَتِکَ فِی نُحُورِ الْأَعْدَاءِ فَکُنْ لِی مِنْهُمْ مُدَافِعاً أَحْسَنَ مُدَافَعَهٍ وَ أَتَمَّهَا یَا کَرِیم و اکفنی بقدرتک ما اخاف‏»

در این مطلب به بیان دعای باطل السحر مصباح کفعمی پرداختیم که یکی از ادعیه مجرب برای رفع سحر و جادوست برای مطالعه بیشتر در این زمینه می توانید مطلب مرتبط با دعای باطل السحر را بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی دعا۱۲۱
پیغام خود را ارسال نمایید